Lovecké terče

 


V roce 2017 si vydavatelství Rembrandt s.r.o. připomenulo 20.výročí založení společnosti s r.o. Ve stejném roce se dožil významného životního jubilea náš přítel a malíř Willi Herr. Proto jsme se rozhodli, že tento rok oslavíme společným projektem, kterým uděláme radost nejen malíři k jeho krásným osmdesátinám, ale zároveň potěšíme i naše věrné příznivce, kteří si o opakované vydání tohoto oblíbeného narozeninového kalendáře píší již několik let.

Narozeninový kalendář slouží k zaznamenání svátků, narozenin a významných rodinných událostí (např. výročí svatby…), které si do prázdných řádků kalendária jedno poklidné nedělní odpoledne sami vypíšete a jednou pro vždy (nejdéle do úplného roztrhání kalendáře) nezapomenete na narozeniny manželky, tchýně, dětí nebo spolupracovníků. Ušetříte si tím vyčítavé pohledy blízkých a přátel, pokud by se tak stalo.

Pro veselé pobavení vám přinášíme zajímavé informace o charakteristických vlastnostech myslivců, narozených ve znamení zvěrokruhu. Věříme, že náš narozeninový kalendář přispěje k pohodě celé vaší rodiny.

Obj. č. 606
Formát: 450 x 660 mm, 250 g křída matná, listy jsou vyseknuté na spodní straně do půlkruhu o průměru 450 mm
Rozsah: 14 listů
Vazba: kovová spirála Twin-wire
Balení do krabic: po 10 ks
Cena: 150 (150)

Zpět Do obchodu