Obchodní podmínky

Internetový prodej:

Podmínky pro uzavření kupní smlouvy se řídí příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku č.89/2012 Sb. ve znění pozdějších úprav.

Identifikační údaje provozovatele:


REMBRANDT s.r.o.
Všenorská 265, 252 29 Dobřichovice

IČO: 25215850
DIČ: CZ25215850

Společnost je zapsaná Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 106821.

telefon 257 712 287
e-mail: diana@myslivci.cz

Na výše uvedené adrese je sídlo firmy a sklad. Zboží lze zakoupit nebo vyzvednout ze skladu po předchozí domluvě v obvyklém čase od 8.00 do 15.00 hodin.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

Na základě došlé objednávky (kupní smlouvy) zasíláme zboží obratem, nejpozději do 7 pracovních dnů na dobírku. V případě obrázků a rámování nejpozději do 14-ti dnů. Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty nebo DPD.

Zákazník zodpovídá za převzetí nepoškozené zásilky. V případě viditelného poškození obalu zásilky je povinen sepsat s doručujícím protokol o poškození zásilky nebo zásilku nepřevzít. Ihned po dodání je nutné zjistit stav doručené zásilky a v případě poškození ihned reklamovat u doručovatele.

Na veškeré zboží se vztahuje zákonná záruka, reklamace se uplatňuje v sídle firmy. Kupující má právo od smlouvy odstoupit ve lhůtě 21 dnů bez udání důvodů, která běží, jde-li o
– kupní smlouvu, ode dne převzetí zboží,

smlouvu, jejímž předmětem je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, ode dne převzetí poslední dodávky zboží.

Reklamaci nebo odstoupení od smlouvy lze uplatnit osobně, telefonicky, písemně nebo elektronickou poštou v sídle firmy. V případě odstoupení od smlouvy ponese spotřebitel náklady spojené s navrácením zboží, a jde-li o smlouvu uzavřenou prostřednictvím prostředku komunikace na dálku, náklady za navrácení zboží, jestliže toto zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou. v případě odstoupení od smlouvy ponese kupující náklady spojené s navrácením zboží, a jde-li o smlouvu uzavřenou prostřednictvím prostředku komunikace na dálku, náklady za navrácení zboží, jestliže toto zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou.

V případě odstoupení od smlouvy musí zásilka obsahovat: kompletní nepoškozené zboží, originál nákupního dokladu, krátké sdělení o Vašem úmyslu odstoupit od smlouvy, (v případě dárkových předmětů musí být navráceno i toto zboží).

Žádáte-li odstoupení od smlouvy, dbejte na to, aby obalový materiál dostatečně chránil originální obal zboží, aby nedošlo k jeho poškození při transportu.

V případě dárků k Vánocům lze výměnu velikosti uplatnit do 15. ledna následujícího roku.

Členské slevy na zboží jsou poskytovány pouze členům klubu Galerie Rembrandt. Podmínky členství jsou uvedeny na stránkách Rembrandt s.r.o. – www.myslivci.cz/klub-galerie-rembrandt/

Veškeré připomínky a dotazy směřujte na e-mail: diana@myslivci.cz, nebo písemně na výše uvedenou adresu.

Dobřichovicích 1. 3.  2017
Petr Šeplavý, jednatel společnosti

Provoz o vánočních svátcích

Vážení a milí zákazníci,
poslední balíčky odesíláme v pátek 18.12.2021.

U později došlých objednávek již negarantujeme možnost doručení do vánočních svátků.
Další zásilky budeme expedovat až 5.1.2021

Děkujeme Vám za letošní přízeň a přejeme Vám krásné Vánoce.
Kolektiv Rembrandt s.r.o.