Obchodní podmínky

Internetový prodej:

Podmínky pro uzavření kupní smlouvy se řídí příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku č.89/2012 Sb. ve znění pozdějších úprav.

Identifikační údaje provozovatele:

REMBRANDT s.r.o.
Všenorská 265, 252 29 Dobřichovice
IČO: 25215850
DIČ: CZ25215850

Společnost je zapsaná Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 106821.

telefon 257 712 287
e-mail: diana@myslivci.cz

Na výše uvedené adrese je sídlo firmy a sklad. Zboží lze zakoupit nebo vyzvednout ze skladu po předchozí domluvě v obvyklém čase od 8.00 do 15.00 hodin.

“Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.”

Na základě došlé objednávky (kupní smlouvy) zasíláme zboží obratem, nejpozději do 10 pracovních dnů na dobírku. V případě obrázků a rámování nejpozději do 21-ti dnů. Zboží zasíláme prostřednictvím dopravce (DPD, Česká pošta nebo Zásilkovna). Cena dopravy je účtována podle aktuálního ceníku přepravní firmy.

Zákazník zodpovídá za převzetí nepoškozené zásilky. V případě viditelného poškození obalu zásilky je povinen sepsat s doručujícím protokol o poškození zásilky nebo zásilku nepřevzít. Ihned po dodání je nutné zjistit stav doručené zásilky a v případě poškození ihned reklamovat u doručovatele.

Na veškeré zboží se vztahuje zákonná záruka, reklamace se uplatňuje v sídle firmy. Kupující má právo od smlouvy odstoupit ve lhůtě 21 dnů bez udání důvodů, která běží, jde-li o
– kupní smlouvu, ode dne převzetí zboží,
– smlouvu, jejímž předmětem je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, ode dne převzetí poslední dodávky zboží.

Reklamaci nebo odstoupení od smlouvy lze uplatnit osobně, telefonicky, písemně nebo elektronickou poštou v sídle firmy. V případě odstoupení od smlouvy ponese spotřebitel náklady spojené s navrácením zboží, a jde-li o smlouvu uzavřenou prostřednictvím prostředku komunikace na dálku, náklady za navrácení zboží, jestliže toto zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou.

V případě odstoupení od smlouvy musí zásilka obsahovat: kompletní nepoškozené zboží, originál nákupního dokladu, krátké sdělení o Vašem úmyslu odstoupit od smlouvy, (v případě dárkových předmětů musí být navráceno i toto zboží).

Žádáte-li odstoupení od smlouvy, dbejte na to, aby obalový materiál dostatečně chránil originální obal zboží, aby nedošlo k jeho poškození při transportu.

V případě dárků k Vánocům lze výměnu velikosti uplatnit do 15. ledna následujícího roku.

Členské slevy na zboží jsou poskytovány pouze členům klubu Galerie Rembrandt. Podmínky členství jsou uvedeny na stránkách Rembrandt s.r.o. – www.myslivci.cz/klub-galerie-rembrandt/

Veškeré připomínky a dotazy směřujte na e-mail: diana@myslivci.cz, nebo písemně na výše uvedenou adresu.

V Dobřichovicích 1. 3. 2017
Petr Šeplavý, jednatel společnosti